Acra 05-LTH1

TOP 22 v kategorii Návleky na boty

Acra 05-LTH1

Popis - Turistický návlek na boty nepromokavý - 1 pár Textilní turistické návleky na boty. Použitý materiál je nylon 210T s voděodolným PE potahem uvnitř návleku. Dodání v...
Doporučená nabídka DENALI SPORT

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 950×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 162×Další informace
Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 249×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 526×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 1 790×Další informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč345×Další informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč98 % • 32 557×Další informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 182×Další informace

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

JE to na hubená lýtka,nemyslím si,že bych je měla nějak silná a docela mě to škrtí.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Chrání nohavice před znečištěním . Nemusím prát celé kalhoty , které jsou jinak čisté.

• Dobrá cena.
    • V sadě je vždy jeden kus užší a jeden širší, v gumách nahoře a dole. Kupovala jsem 4 sady, takže jsem popárovala, ale kdybych kupovala pouze jednu, tak by mě to vadilo. Ale za tu cenu dobrý.

Popis - Turistický návlek na boty nepromokavý - 1 pár

Textilní turistické návleky na boty.

Použitý materiál je nylon 210T s voděodolným PE potahem uvnitř návleku.

Dodání v černé barvě s potiskem BROTHER.

Návlek má na výšku 43 cm, průměr návleku je 15 cm.

Návlek má dvě pevné gumy a jednu stahovací šňůru, kterou se návlek upevní na lýtko nohou podle potřeby.

Universální velikost.

Balení v sáčku s visačkou obsahuje 1 pár návleků.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Dobrá cena.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

• u produktu uvedena velikost UNI, ale je velice úzký
  • , zakoupeno v Sport365.cz

• Hodí se i ne G.holínky
  • , zakoupeno v Sportovní potřeby

Do dnešního dne jsem balíček neobdržel, přičemž objednávka byla 18.1.2021

• , zakoupeno v Ajtrade.cz

Návleky 119,- Kč, poštovné 99,- ..... vzal to čert, kdyby došly stejně velké !!!
    V pondělí 11.1. jsem ihned emailem reklamovala. Dnes je 16.1. a je klid !! Ani omluva ze strany prodejce !

• , zakoupeno v turistika-camping

• Je to ten produkt, co jsem hledal. Lehký, skladný a levný.

Ještě jsem produkt nevyzkoušel v praxi, takže ještě uvidím. Ale jde o takové ty návleky, aby do bot nepadal sníh. Již mám doma podobný výrobek, poměrně drahý, důkladný, objemný a těžký, vhodný na ledovcové zájezdy do Alp. Kromě toho jsem potřeboval něco obdobného, ale lehkého a skladného, co se dá tahat s sebou po městě nebo okolí, skoro nic to neváží a není to tak dokonalé jako ten drahý výrobek, ale jako lehké a dostupné je to lepší než nic.

• přijatelná cena
    • ale opravdu hodně tenký materiál.

• Návleky přišli v barvě co neodpovídá objednávce. Látka je tenká. Návleky jsou vhodné pro sběr hub, aby se kalhoty neušpinily. Zvažuji o navrácení peněz.