JUBÖ Gaiters 3L Nanomembrane

Návleky JUBÖ Gaiters 3L Nanomembrane - černé Nanomembránové návleky nejen do sněhu a vody. Vyvinuté a doladěné do nejmenších detailů. Jsme hrdi, že se nám podařilo zakomponovat...
2 890 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z BUSHCRAFTshop.cz

Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 208 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Splnilo očekávání. Žádné nedostatky jsem neshledal. Pevný materiál, přes zavírání mi nezatéká. Kvalitně provedený výrobek.

• materiál
    • střih
    • zpracování
    • zapínaní
    • jedna barva - mám rád olivovou nebo vz.95 (to by byl nářez)

Psal jsem to i do komentáře u videa od Krakena.
    Kašlete na nějaké činské návleky a kupte si pořádné.
    Ano objednal jsem si z ALI návleky a hodně jsem se divil jak mi mají držet na nohách. Odpověď: je to materiálem a konstrukcí.
    Pak jsem koupil tyhle a materiál je membrána a střih mi sedí dokonale.
    Určitě to nebudou vyhozené peníze.

Dobře padnoucí a ušité, pohodlně se nasazují

Návleky JUBÖ Gaiters 3L Nanomembrane - černé

Nanomembránové návleky nejen do sněhu a vody. Vyvinuté a doladěné do nejmenších detailů. Jsme hrdi, že se nám podařilo zakomponovat všechny vylepšení díky čemuž jsou tyhle festovní návleky podle našich představ! Návleky prošly náročným testováním v různých podmínkách.

V čem se projevily hlavní změny oproti původnímu modelu?!

• Výška návleku narostla ze 42 cm na 47 cm (jsou o 5 cm vyšší)
  • Zapínání zipu bylo přesunuto ze zadní strany na stranu přední (voděodolný zip je kryty légou se suchým zipem, která je zajištěna dvojící druků) - díky 3 typů zajištění zaručuje maximální odolnost a ochranu zipu.
  • Vylepšený střih a krytí jistícího háčku uchycení ke tkaničkám.
  • Vylepšený střih bočního krytí ve spodní části zvyšuje odolnost při použití se sněžnicemi a také při použití nižších bot!
  • Stahovaní horní části návleku (u lýtka) pomocí gumy a samosvorky přesunuto dozadu - odstranění středního stahování nahrazeno všitou gumou, která se přizpůsobí šířce lýtka.
  • Odstupňování a varianta dvou velikostí  M/L (cca 30 - 45 cm) nebo XL/XXL (cca 35 - 50 cm)

Kompletní recenze návleků JUBÖ Gaiters najdete na www.BUSHCRAFTportal.cz

Technické parametry:

• Vyrobeny z české 3-vrstvé Nanomembrány 3L 101, 100% PES
  • Gramáž 215 g/m2, paropropustnost Ret 3,5 Pa.m2.W-1, resp. MVTR 35.000 g/m2/24 h., voděodolnost 25.000 mm, 100% větruodolnost, oleofobita 8/8, vodoodpudivost 5/5
  • S úpravou HYDROPHOBIC EXTREME - voda po látce steče, nešpiní se, netřeba prát. Prostě totálně kečupo, bláto vzdorné!
  • Tkanina je nepromokavá, vysoce paroprodyšná a větruodolná!
  • Výborná oděru odolnost - chrání před vodou, sněhem, špínou a štěrkem.
  • Výška 47 cm
  • Obvod přes lýtko dle vybrané velikosti M/L (cca 30 - 45 cm) nebo XL/XXL (cca 35 - 50 cm) (při největším natažení)
  • Zapínání druky, voděodolným zipem a suchým zipem v přední části
  • Stažení nahoře gumou se samo svorkou
  • Háček přichytí k botě i s rukavicemi na rukou
  • Utahovací popruh je pod podrážkou botky se stahováním na vnější straně
  • Hmotnost cca 220 g (pár)

Velikostní varianty:

• M/L - obvod lýtka (cca 30 - 45 cm) / varianta pro ženy a hubenější z nás
  • XL/XXL - obvod lýtka (cca 35 - 50 cm) / varianta pro větší chlapy a širší lýtka

Vyrobeno v České republice

Záruka 24 měsíců

Více o materiálu NANOmembrane

• materiál
    • střih
    • zpracování
    • zapínaní
    • jedna barva - mám rád olivovou nebo vz.95 (to by byl nářez)

Psal jsem to i do komentáře u videa od Krakena.
    Kašlete na nějaké činské návleky a kupte si pořádné.
    Pak jsem koupil tyhle a materiál je membrána a střih mi sedí dokonale.
    Určitě to nebudou vyhozené peníze.

Dobře padnoucí a ušité, pohodlně se nasazují

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Kvalitní výrobek, který hodně vydrží
  • , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Zatím ještě brzy, ale po pár procházkách spokojenost.

• , zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

• Kvalitní a promyslenyní střih. A hlavně fungují což mam už vyzkoušeno

• Kvalita zpracování